MÖBLER / Bord / Pelarbord 14413472
nr 1441 3472
Pelarbord
Med stenskiva. Diameter: 42cm. Höjd: 73cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:09:04
600 kr
700 kr